U bent hier

U bent hier

Week tegen Pesten - BuBaO

Kies kleur tegen pesten!

Ook dit jaar nam onze school weer deel aan de week tegen pesten. Alles stond in het teken van de stip-it actie bij Ketnet. De week werd vervuld met allerlei leuke en leerrijke activiteiten voor de leerlingen. Zo kon iedereen nog eens stilstaan bij hoe we het pesten kunnen tegengaan.De week werd ingeleid met een toneeltje.  Ook maakte elke klas papieren bloemen om aan elkaar te geven of een filmpje/foto om aan te tonen dat er niet meegedaan wordt aan pesten! Elke middag konden de leerlingen nieuwe stippen op hun hand krijgen als een symbool tegen pesten door te lopen door een ballonnenboog. De week eindigden we met een heuse slotshow.Zo probeerden we niet alleen die week, maar ook alle andere weken van onze school een pestvrije school te maken!